Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Sprawdź

Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Sprawdź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów postanowiliśmy wprowadzić do swej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku cieszącą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i tym jednym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy gwarancje że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwalała na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a dodatkowo na całą automatyzację produkcji.

Oferujemy dużą gamę możliwości dla naszych potrójnych szyb, oprócz typowych jasnych kremowych szyb z potrójnymi szybami. Nasze okna z podwójnymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych i dwustronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych barwach. Kolejną wielką zaletą naszych okien jest ich wyjątkowa stabilność koloru, nawet po kilku latach użytkowania nasze okna wyodrębniają się między innymi tym, że utrzymują swój odcień. Okna z podwójnymi szybami charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością statyczną i termiczną dzięki podkładkom i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 88% odzysku pamięci i zachowuje swój układ rok po roku, co oznacza, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest zagrożona i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa konstrukcja naszych okien plastikowych została zaprojektowana w celu poprawy wytrwałości, właściwości termicznych oraz akustycznych poprzez usunięcie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.

Naturalne promienie słońca sprawia, że dom jest bardziej przyjemny.

Stolarka okienna z pcv wyróżniają się ze względu na ich poziom wydajności. Umożliwia to stworzyć bardziej przyjazny dom, ograniczając dzwięki zewnętrzne i ograniczając gromadzenie się kondensatu. Co więcej, instalacja okien z pcv o klasie A + pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy rocznie Wykorzystaj zalety nowoczesnych systemów pcv kontaktując się z profesjonalnym zespołem już teraz. Omówimy twoje wymagania związane z zakupem stolarki otworowej.

Korzyści z naturalnego światła w budynku 

Naturalne promienie słońca sprawia, że lokal jest bardziej przyjemny. Ponadto zapewnia to wiele korzyści zdrowotnych. Według współczesnych badań naturalne promienie słońca są  ważniejsze niż na początku sądziliśmy. To samo badanie wykazało również że wielki procent właścicieli budynków postrzega naturalne {promienie słońca|światło jako najważniejszy aspekt dla domu.