Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Sprawdź

Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Sprawdź

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów postanowiliśmy wprowadzić do swej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku cieszącą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i tym jednym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy gwarancje że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwalała na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a dodatkowo na całą automatyzację produkcji.

Oferujemy dużą gamę możliwości dla naszych potrójnych szyb, oprócz typowych jasnych kremowych szyb z potrójnymi szybami. Nasze okna z podwójnymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych i dwustronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych barwach. Kolejną wielką zaletą naszych okien jest ich wyjątkowa stabilność koloru, nawet po kilku latach użytkowania nasze okna wyodrębniają się między innymi tym, że utrzymują swój odcień. Okna z podwójnymi szybami charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością statyczną i termiczną dzięki podkładkom i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 88% odzysku pamięci i zachowuje swój układ rok po roku, co oznacza, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest zagrożona i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną skuteczność. Wielokomorowa konstrukcja naszych okien plastikowych została zaprojektowana w celu poprawy wytrwałości, właściwości termicznych oraz akustycznych poprzez usunięcie przenoszenia ciepła i dźwięku przez  ramę.