Najnowocześniejsze, najwyższej jakości, przyjazne środowisku produkty – tylko w naszej ofercie – Zapraszamy

Najnowocześniejsze, najwyższej jakości, przyjazne środowisku produkty – tylko w naszej ofercie – Sprawdź

Oferta zawiera produkty typu Standard, energooszczędne okna spełniające rygorystyczne wymagania, które stawia przed producentami budownictwo pasywne. Konstrukcje opuszczające linię produkcyjną podlegają badaniom w zewnętrznych laboratoriach zajmujących się techniką budowlaną. Prowadzimy również własny program badawczy, zorientowany na testowanie jakości. trwałość i szczelność stolarki to nasz priorytet.

We wdrażaniu najnowocześniejszych technologii pomagają nam najlepsi europejscy konstruktorzy. Niemieccy producenci linii technologicznych tworzą wraz z nami prototypowe maszyny optymalizujące pracę na produkcji. Nawet proste czynności – takie, jak łączenie wzmocnień stalowych z profilem PCV, odbywają się u nas z dokładnością do 0,2 mm, co gwarantuje właściwy rozkład sił i naprężeń. Konstrukcje okienne wzbogacamy o doskonałej jakości ocynkowane wzmocnienia stalowe. Chociaż są niewidoczne, to tylko wspomniane wzmocnienia w połączeniu ze świetną konstrukcją skrzydeł decydują o wytrzymałości i trwałości naszych wyrobów.

Do produkcji wzmocnień stalowych aplikujemy metodę dopasowywania stalowego kształtownika do każdego elementu ramy i skrzydła za pomocą specjalistycznych matryc. Ścięte końcówki zaginane są do środka, co optymalnie zabezpiecza przed korozją ocynkowaną powierzchnię wzmocnienia. Poniżej zamieszczone są zdjęcia z naszej zautomatyzowanej produkcji oraz (dla porównania) zdjęcia wzmocnień wyprodukowanych w tradycyjnej technologii stosowanej do dziś u większości producentów. Nasza zakres okien z podwójnymi szybami plastikowymi wyposażona jest w zamknięcie błyskawiczne o wysokim poziomie zabezpieczeń, które zapewniają wyjątkową ochronę Twojego domu. Jako znakomity lider rynku w oddziale bezpieczeństwa wewnętrznego nasza działalność opracowała i [wytworzyła|wyprodukowała} zamki o wysokiej specyfikacji, aby zapewnić odpowiedni poziom praktycznej efektywności, odporności na warunki meteorologiczne i bezpieczeństwa. Dzięki temu zabezpieczenie Twojego domu zarówno przed żywiołami, jak i przed intruzami jest łatwa.

Zobacz – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją najlepszą.

Zobacz – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją najlepszą.

 Nasza firma skupiająca się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram oraz elementów z nimi związanych takich jak: rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy, wkładki. Naszą specjalnością są wyroby z drewna. Posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien i ościeżnic, ale często wykonujemy je na jednostkowe zamówienia klientów. Naszymi zaletami są – oprócz dużego wyboru wzorów – szybkie czasy realizacji. W swej ofercie znajdą Państwo w atrakcyjnych cenach produkty największych polskich firm produkujących drzwi. Korzystając z usług uzyskują Państwo kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, montażu a także prac dodatkowych – jeżeli takie są konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z swoją ofertą. Do naszej oferty wprowadzamy wykończenia w szkle laminowanym, lacobel, lustra oraz szkło piaskowane – szczegóły w salonie sprzedaży.

Czas dostawy okien drewnianych wynosi siedem tygodni od momentu podpisania umowy. W tym czasie aluminiowe okna wykonane na zamówienie są zbudowane z szerokich warstw drewna, przy użyciu nowoczesnych maszyn. Nowe ramy okienne są kolejno malowane natryskowo kilkoma warstwami podkładu i mikroporowatymi farbami w szczelnych kabinach. Nasze energooszczędne potrójne szyby są produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii w szklistych i dystansowych jednostkach, co pozwala odbijanie ciepła generowanego z środka domu z powrotem do pomieszczeń, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słoneczne, maksymalizując w ten sposób działanie termiczne okien.  Ekonomiczne i oszczędne właściwości przyczyniają się nie tylko do obniżki kosztów ogrzewania, ale także do pomniejszania zanieczyszczenia powietrza i przyczyniają się do zachowania warstwy ozonowej.

Obecnie najistotniejszą korzyścią okien z pcv jest szeroki zakres ich stylów.

Od czasu otwarcia naszych drzwi dla odbiorców produkujemy, dostarczamy i instalujemy wysokiej jakości stolarkę okienną pcv i aluminium . Jednak historia pcv rozciąga się zdecydowanie wcześniej. W niniejszym artykule przedstawimy systemy pcv z przeszłości. Zbadamy także współczesną technologię, która jest sprawna i oczekuje na zakup twojego domu.

Systemy okien z pcv szybko zyskały popularność dzięki swojej sprawności termicznej oaz izolacji akustycznej.

Dzięki zastosowaniu mechanizmu odchylania i obrotu okna pcv były bardziej masywne niż ich poprzedniczki z drewna. Wraz z ewolucją technologii pcv profile stawały się cieńsze a ich poziomy efektywności jeszcze bardziej się poprawił.

Obecnie podstawową korzyścią okien pcv jest szeroki zakres ich modeli. W naszej firmie możesz wybierać spośród wielu wykończeń aby uzyskać bardziej tradycyjny wygląd. Dostępne są również liczne wzory takie jak skrzynkowe, otwarte skrzydła i uchylne otwierane okna. Kolorowe ramy okienne stały się coraz bardziej atrakcyjne wśród współczesnych i tradycyjnych właścicieli budynków.