Zobacz – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją najlepszą.

Zobacz – Priorytety naszej firmy, to co czyni ją najlepszą.

 Nasza firma skupiająca się sprzedażą i montażem okien, drzwi i bram oraz elementów z nimi związanych takich jak: rolety, moskitiery, parapety, napędy, klamki, szyldy, wkładki. Naszą specjalnością są wyroby z drewna. Posiadamy szeroki asortyment drzwi, okien i ościeżnic, ale często wykonujemy je na jednostkowe zamówienia klientów. Naszymi zaletami są – oprócz dużego wyboru wzorów – szybkie czasy realizacji. W swej ofercie znajdą Państwo w atrakcyjnych cenach produkty największych polskich firm produkujących drzwi. Korzystając z usług uzyskują Państwo kompleksowe usługi doradztwa, pomiaru, montażu a także prac dodatkowych – jeżeli takie są konieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z swoją ofertą. Do naszej oferty wprowadzamy wykończenia w szkle laminowanym, lacobel, lustra oraz szkło piaskowane – szczegóły w salonie sprzedaży.

Czas dostawy okien drewnianych wynosi siedem tygodni od momentu podpisania umowy. W tym czasie aluminiowe okna wykonane na zamówienie są zbudowane z szerokich warstw drewna, przy użyciu nowoczesnych maszyn. Nowe ramy okienne są kolejno malowane natryskowo kilkoma warstwami podkładu i mikroporowatymi farbami w szczelnych kabinach. Nasze energooszczędne potrójne szyby są produkowane przy użyciu nowoczesnej technologii w szklistych i dystansowych jednostkach, co pozwala odbijanie ciepła generowanego z środka domu z powrotem do pomieszczeń, ale także zatrzymywanie ciepła przez ciepło słoneczne, maksymalizując w ten sposób działanie termiczne okien.  Ekonomiczne i oszczędne właściwości przyczyniają się nie tylko do obniżki kosztów ogrzewania, ale także do pomniejszania zanieczyszczenia powietrza i przyczyniają się do zachowania warstwy ozonowej.