Dowiedz się! – Oferujemy najlepszej jakości wyroby.

Dowiedz się! – Oferujemy najwyższej jakości produkty.

Nasza firma od wielu lat pomaga Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie najwyższej jakości okien, drzwi i bram garażowych. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży, montażu oraz serwisu znanych producentów – jednej z czołowych polskich spółek produkcyjnych, lidera w naszej branży, z którą prowadzimy długoletnią współpracę. Na każdy sprzedany produkt bądź usługę dajemy wieloletnią gwarancję, dzięki czemu mają Państwo pewność najwyższej jakości. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy:

– Najwyższą Jakość Produktów,

– Najwyższą Jakość Usług Montażu,

– Najwyższą Jakość Serwisu,

– Najdłuższą Gwarancję.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą szczegółową ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu lub skorzystania z opcji „Zamówienia darmowej wyceny” – nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, przedstawi pełną ofertę, pomoże dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie i przedstawi najlepszą cenę, za najwyższą jakość. To rozwiązania dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych.

W tym czasie realizujemy konstrukcję szyby gotowej do montażu. Wszystkie witraże, które dostarczamy oraz instalujemy, są wykonane przy użyciu najlepszych wzorów, kolorów i szkła teksturowanego. Zwykle jest to okres trwający cztery tygodnie, dlatego szkło jest gotowe do zabudowy, gdy ramy są kompletne. W naszym sklepie dostarczamy i instalujemy stylowe podwójne oszklenie typu PCV, które doda Twojemu domowi charakter i kształtuje atmosferę pomieszczenia. Nasza najnowsza generacja okien z potrójnymi szybami pozostaje praktyczne i zachowuje ładny wygląd bez potrzeby kosztownej konserwacji. Nowe produkty i technologie użyte do produkowania naszych okien pozwalają na doskonałą izolację dźwiękową i cieplną, zrównoważoną wydajność, łatwą konserwację i komfort.

Nasze okna z pcv zapewniają najwyższej jakości wykończenie w wielu wzorach.

Nasze okna z pcv zapewniają wysokiej jakości wykończenie w wielu modelach. Wybierz coś dla swojego domu z pośród okien pionowych, przesuwnych okien skrzynkowych, otwieranych okien uchylnych lub obrotowych.

Nasza gama stolarki okiennej dostępna jest dodatkowo w wielu kolorach. Oprócz białych i kolorowych ram, klienci którzy oczekują aby okna służyły prze lata mogą dokonać zakupu stolarki okiennej z drewna dębowego.

Konserwacja okien z drewna czy PCV jest łatwa dzięki naszemu zespołowi. Współpracujemy z Tobą od samego początku do momentu montażu okien w twoim domu.

Ewolucja okien pcv.

Systemy z pcv przeszły krętą drogę od czasu swojego wynalezienia pod koniec lat 70-tych. Modele nie są już ograniczone do gładkich i białych wykończeń. Kolorowe wykończenia sprawiły, że okna z pcv są najbardziej efektywnym wyborem zarówno dla właścicieli współczesnych budynków oraz tradycyjnych budowli.  Zakres stylów wykończeń i kolorów nigdy nie był tak zróżnicowany.