Nowoczesne okna drewniane nadają się do instalacji w każdym typie domów.

Współczesne okna plastikowe nadają się do zamontowania w każdym typie budynków.

Nasza firma powstała ona na bazie doświadczenia zdobywanego przez 10 lat, w firmie obsługującej branżę stolarki otworowej oraz okuć budowlanych. Nowoczesne okna plastikowe nadają się do wykorzystania w każdym typie budynków. Jako producenci na rynku polskim sprzedajemy kompleksowe inwestycje udzielając dobrych cen dla odbiorców biznesowych oraz prywatnych.Za dodatkową opłatą gwarantujemy dostawę pod podany adres. Sprawiamy, że Państwa domy i mieszkania stają się piękniejsze, a do tego – szczelnie zabezpieczone przed wiatrem oraz zimnem. Wszystkie produkty, które oferujemy  posiadają  odpowiednie certyfikaty.

Jeśli chcesz poprawić ciepło swojego lokum i obniżyć rachunki za prąd w domu, proponujemy dla Ciebie idealny produkt. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby dowiedzieć się więcej.

Okna z podwójnymi szybami utrzymują ciepło w okresie letnim, w ten tenże sposób, w jaki zachowują ciepło w miejscach w czasie zimowym.

Oto krótki przegląd potrójnych szyb i korzyści jakie oferują:

Po prostu, termin potrójnie szyby jest wykorzystywany do opisu okna, które ma trzy tafle szkła, jakie są oddzielone warstwą gazu argonowego, a następnie uszczelnione. 

Ciepło zimowe: ponieważ nawet 70% ciepła w mieszkaniach może zostać wytrącone przez okna z pojedynczą szybą, potrójne szyby stanowią dobrą alternatywę. Okna te doskonale służą jako izolacja od zimna. Trójwarstwowe oszklenie pomaga uchwycić ciepło naturalne ze słońca w okresach zimowych a następnie pomaga w jego przechowywaniu dla maksymalnej wydajności.

Komfort letni: okna z potrójnymi szybami utrzymują ciepło latem, w ten sam sposób, w jaki zachowują ciepło w pomieszczeniach w okresie zimowym. Tego rodzaju oknie  zatrzyma większość światła słonecznego, które w innym razie przedostanie się przez szkło. Minimalizuje to ilość ciepła, które spala się przez szybę, kiedy jest gorąco. 

Kontrola kondensacji: Potrójne oszklenie może zminimalizować ilość wilgoci, która dostaje się do okien i wokół nich. Im mniej wilgoci trafia do wnętrza mieszkania tym lepiej. Wilgoć może spowodować pogarszanie się ram okiennych, a dodatkowo może zapewnić odpowiednie warunki dla pleśni i pleśni. Okna z pojedynczą szybą umożliwiają łatwiejsze wchodzenie zimnego powietrza, co może szybko doprowadzić do nadmiernej kondensacji w Twoim mieszkaniu.