Nasza firma specjalizuje się w produkcji stolarki okiennej z PCV oraz aluminium.

Nasza korporacja specjalizuje się w produkcji okien z PCV oraz aluminium. Okna plastikowe od naszej firmy, to doskonały wybór pod każdym względem. Właściwości izolacyjne okien plastikowych sprawiają, że można zapewnić sobie spokój oraz komfort przebywania we własnym domu. Szeroka gama oferowanych profili, pozwoli na dobór odpowiedniego rozwiązania do danej Inwestycji. Pracujemy na terenie Katowic i woj. śląskiego, ale nasze produkty sprzedajemy też za granicą. Szczegółowy zakres naszych usług i informacje o modelach znajdą Państwo w zakładce „Oferta”. Współpracujemy z najlepszymi producentami w naszym kraju, w swojej ofercie mamy  produkty kilku producentów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Odwiedź nas w salonach sprzedaży.

Jeśli chcesz poprawić ciepło swojego domu i obniżyć rachunki za prąd w domu, mamy dla Ciebie idealny produkt. Skontaktuj się z naszymi handlowcami, aby dowiedzieć się więcej.

Bez powodu na to, które okna kupisz dla swojego mieszkania lub firmy musisz zaufać specjalistom.

Montaż okien we własnym zakresie – Koszty takiego rozwiązania:

? Doświadczeni instalatorzy zapewniają bezpieczeństwo :Praca z dużymi oknami stanowi poważne zagrożenie {dla zdrowia. Jeśli nie pracujesz w branży, możesz nie wiedzieć, jak właściwie obchodzić się z tymi typami szklanych konstrukcji lub montować je, by nie popsuły się z upływem czasu. 

? Bezpieczna usługa: podczas korzystania z profesjonalnej zespołu w oknach i drzwiach, otrzymujesz naszą gwarancję serwisową. Stawiamy się za pracą naszych techników, co jest dla Ciebie dodatkową gwarancją. 

? Ochrona gwarancji producenta: Czy kupujesz okna znanej marki, twoje okno ma gwarancję producenta. Jeśli przeczytasz tekst drobnym drukiem, zauważysz, że gwarancja może stawać się nieważna, jeśli zostanie zainstalowana przez właściciela domu. Dlatego też, gdyby coś poszło nie tak z twoim oknem podczas okresu gwarancji, byłbyś odpowiedzialny. 

? 10-letnia gwarancja na usługę: w oknach i drzwiach Comfort oferujemy gwarancję na naprawy w Twoim oknie! 

Jeśli kupowałeś już stolarki okiennej wiesz już, że nie jest to szybkie

Możesz łatwo zostać przytłoczonym przez wszystkie dostępne rodzaje. Podczas przeglądania typów jeden model, który prawdopodobnie widziałeś wielokrotnie, jest potrójnie oszklony. Jeśli nie masz pewności, co to oznacza, powinieneś zbadać plusy potrójnego oszklenia przed podjęciem decyzji.