Montaż dobrej jakości okien z plastiku – Sprawdź

Produkcja okien PCV – Zobacz

Okna produkowane w naszej firmie to idealny wybór dla każdego odbiorcy prywatnego oraz biznesowego. Nasza firma produkuje okna od wielu lat. Nasze okna charakteryzują się najlepszymi parametrami cieplnymi, szeroko rozbudowanym wzornictwem i wysoką trwałością. Pracujemy na terenie Katowic i woj. Lubelskiego|śląskiego}, ale nasze produkty sprzedajemy też za granicą. Do realizacji wymiany okien warto wybrać rzetelnego partnera, który posiada doświadczenie zarówno na temat oferowanych na rynku drzwi, jak też technologii ich montażu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług! Wszystkie towary, które sprzedajemy  posiadają  odpowiednie certyfikaty. Zapewniamy pomiar,  transport i montaż naszych produktów. 

Efektywność grzewcza to ważna kwestia i zawsze powinieneś skonsultować się z ekspertem, który wybór jest korzystny dla ciebie.

Sposoby opisywania energooszczędnych okien. Wady 

• Współczynnik U jest współczynnikiem pomiaru dla przenikania ciepła przez materiał. Inaczej mówiąc, okna o niższych współczynnikach U nie będą tak przenosić ciepła i dlatego będą trzymać ciepło w mieszkaniu w zimie i na zewnątrz w lecie. 

• Współczynnik wzmocnienia słonecznego (SHGC) pokazuje część promieniowania słonecznego, jakie może kierować się przez okno. SHGC zawsze będzie liczbą od zera do jedności. Niższe liczby źle przenoszą promieniowanie, co oznacza, że są bardziej energooszczędne w twoim domu. 

• Strefa klimatyczna odnosi się do terenów, jakie są mniej czy bardziej podobny wzór pogody i jakie są mniej więcej takich samych zmian temperatury w czasie roku. 

Efektywność energetyczna to ważna kwestia i zawsze powinieneś skonsultować się z znawcą, który wybór jest dobry dla ciebie. Jeśli potrzebujesz porady na temat instalacji okien, skontaktuj się z nami.