Coraz częściej kupujący decydują się nie tylko na najbardziej energooszczędne okna w własnym domu, a również oczekują najwyższych standardów.

Co potrzebujesz wiedzieć o montażu energooszczędnych okien – Wady.  Coraz częściej klienci decydują się nie tylko na najbardziej energooszczędne okna w swoim domu, a także oczekują wysokich standardów. To ma dużo sensu. Nie tylko energooszczędne okno jest zdrowe dla środowiska, ale także świetnie nadaje się na Twój budżet. Dzięki większemu kontrolowaniu oddawania ciepła między wnętrzem i na zewnątrz domu w jego najbardziej narażonych punktach, zapewniasz, że twój grzejnik nie musi ciężko pracować w zimie i iż nie będziesz musiał używać klimatyzatora tak bardzo latem.

Ale skąd wiadomo, które okna są energooszczędne, a które nie? Na szczęście rządy wprowadziły system ENERGY STAR, który daje konsumentom informacje o tym, jak efektywne energetycznie są produkty. Energooszczędne okna powinny być wyposażone w naklejkę ENERGY STAR, która zapewni Ci certyfikat wydajności danego okna, strefę klimatyczną, w jakiej jest wydajny, opis towaru i inne informacje certyfikacyjne. 

W przeszłości wiele pań było zaniepokojonych oknami HST z względu strat ciepła, które powstają w zimie.

Okna HST – Czy to się opłaca? – Zalety okien przesuwnych. W przeszłości wiele kobiet było zaniepokojonych oknami HST z powodu strat ciepła, które kumulują się w zimie. W wypadku nowych, energooszczędnych okien nie stanowi to już problemu. Oznacza to, że możesz cały czas czuć się komfortowo w domu, a dodatkowo możesz cieszyć się naturalnym światłem. Taką możliwość dają tylko okna HST. Przesuwny system poruszania się okien nie stanowi już problemu mimo dużej wagi całego okna HST. Otwieranie okna następuje przez odchylenie klamki i jej przesunięciu. Wbrew temu co każdy sądzi ruch ten nie wymaga naprawdę dużejsiły. Walory okien HST doceni każdy kto ma wspaniały widok ze swojego mieszkania.

Niezależnie od tego, czy chcesz pokazać siebie poprzez najnowsze trendy w projektowaniu mieszkania, czy chcesz czegoś mniej klasycznego i ponadczasowego u nas pomożemy Tobie stworzyć swój wymarzony wygląd na zewnątrz domu. Umów się z nami już dziś, aby uzyskać więcej wiedzy na temat instalacji okien lub darmowego kosztorysu.