Historia naszej firmy – Oceń – aby nie żałować kupna stolarki okiennej.

Okna to jeden z najistotniejszych elementów wystroju  naszego domu. Powinny być właściwie dobrane podkreślając jego walory. Nasza firma dostarcza okna od 9 lat. Produkty wytwarzamy zgodnie z zamówieniem oraz według najwyższych standardów. Zapewniamy fachowe doradztwo, właściwy pomiar i zgodną z normami usługę montażu. Bazujemy na profesjonalnej stolarce okiennej, cenionej  przez naszych odbiorców. Pracujemy na terenie Rzeszowa i woj. śląskiego, ale nasze produkty oferujemy też za granicą.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług! Montaż wykonywany jest przez doświadczoną ekipę montażową. 

Jedną z największych zalet okien z podwójnymi zawieszkami jest ich funkcjonalność do pochylania i wysuwania

Okna plastikowe z podwójnymi zawieszkami – Zalety kilu rozwiązań – Jak wybrać? Okna z podwójnymi zawieszkami to jedne z najpopularniejszych stylów okien dostępnych obecnie na rynku. Jedną z największych zalet okien z podwójnymi zawieszkami jest ich możliwość do pochylania i wysuwania, co znacznie ułatwia czyszczenie bardziej niż w wersji jednokrotnej. Oba skrzydła na podwójnych szybach można otwierać od wewnątrz i na zewnątrz. Następną dużą korzyścią jest ilość wentylacji, którą można uzyskać z okna podwójnego zawieszenia w lecie. 

Jak wybrać? 

Jeśli chodzi o podejmowanie decyzji, który z nich jest odpowiedni, nie ma właściwej ani złej odpowiedzi. Jeśli wygoda i czystość są dla Ciebie najważniejszymi sprawami, to podwójny wieszak to świetny wybór dla Ciebie. Jeśli efektywność kosztowa jest ważniejsza, idealne jest rozwiązanie z jednym wieszakiem. Pamiętaj, aby zawsze porównywać style przed podjęciem końcowej decyzji.