Możesz zacząć oszczędzać dziś, zwiększając efektywność cieplną budynku dzięki nowym oknom. Zadzwoń.

Rozważ te ważne porady aby zastąpić stare okna nowymi: 

– Toksyczny materiał: Dużo starszych okien może posiadać powleczone ołowiane ramki oraz parapety. Farba ta jest szkodliwa, zwłaszcza dla dzieci, osób starszych, osób z osłabionym układem odpornościowym i zwierząt. Wilgotne, zimne miesiące mogą wywoływać obieranie się farby, co jeszcze bardziej zagraża tym, jacy są wrażliwi. Zamiast wdychać opary farby z ołowiem przez całą zimę, zastanów się nad kupnem okien z bezpieczniejszych materiałów i zainstaluj je w swoim mieszkaniu. 

– Im starsze jest okno tym bardziej staje się ono kruche. Kiedy warunki pogodowe, deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem i grad uderzają o twoje okna, będziesz chciał, by były tak trwałe, jak to właśnie możliwe. Tylko dzięki nowym oknom możesz mieć pewność, że wytrzymają one taka pogodę. Ponadto wytrzymałą dodatkowo ekstremalnie niskie temperatury. Rozbite okno w zimie może być szkodliwe dla twojego domu i kosztowne. 

– Oszczędność energii:Stare okna mogą być przewiewne i wtedy może kosztować cię to sporo przez co wzrosną twoje rachunki za ogrzewanie. Jeśli twoje okna mają ponad 15 lat nadszedł czas, by je wymienić. Nie czekaj tego na nowy sezon . Możesz zacząć oszczędzać teraz, zwiększając efektywność energetyczną domu dzięki nowym oknom. Oferujemy okna wiele modeli okien.