Jeżeli twoje wieloletnie okna wydają się być ważnym źródłem utraty temperatury, porozmawiaj z dobrym montażystą.

– Okiennice: okiennice mogą być montowane w wnętrzu lub na zewnątrz domu. Okiennice zewnętrzne gwarantują dodatkową ochronę przed niepogodą  a jako dodatkowy bonus mogą nawet pomóc w powstrzymaniu intruzów. 

– Aktualizacja: możesz ocieplić okna na dużo sposobów, ale jeśli są stare, może to być po prostu nie łatwe do wykonania.  Uzyskanie nowoczesnych okien może pomóc zwiększyć efektywność termiczną mieszkania. Ta strategia może być o wiele bardziej skuteczne rozwiązanie niż stosowanie zabiegów okiennych w celu zaizolowania przestrzeni. 

Jeżeli twoje stare okna wydają się być istotnym źródłem utraty ciepła, porozmawiaj z jednym z naszych pracowników o ich wymianie. Chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązania okienne dla Twojego domu Zadzwoń do nas już dziś aby otrzymać dużo informacji.

Kupowanie nowych okien przed porą zimową

Stare okna mogą Cię kosztować więcej niż możesz się spodziewać. W rzeczywistości możesz być zaskoczony gdy dowiesz się ile kosztują okna. Czy znasz najlepszy czas w roku, aby wymienić stare okna? Jeśli już ich nie zmieniłeś, zrobienie tego przed zimą może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na kilka sposobów. Nie czekaj do okresu wiosennego  aby zainstalować nowe okna.