Kupno właściwego modelu stolarki okiennej dodaje do mieszkania nowy styl.

Pęknięcia: szklana tafla może ulec degradacji z powodu przypadkowych uszkodzeń oraz ekstremalnych temperatur. Te pęknięte szyby i ramy są bardzo niebezpieczne, a jednocześnie główne źródło energii wycieku z mieszkania.

Luki: Pogorszone uszczelnianie i uszczelnienia stosowane w oknach są kolejną często spotykaną przyczyną wycieku powietrza. Materiały takie jak drewno oraz włókno szklane mają tendencję do odkształcania się w czasie przez co wymagają natychmiastowej wymiany. Poszczerbiona rama okienna: jeśli twoje okna są starsze niż 9 lat, to powinieneś wiedzieć, że materiały stosowane podczas produkcji nie zostały zaprojektowane aby zapewnić wystarczającą izolację na tak wiele lata. Jednak w nowoczesnych oknach są specjalne dodatki, które poprawiają izolację. Gdy mówimy o izolacji, należy pamiętać, że nie tylko ramy, ale także szyby okna również odgrywają ważną rolę. Źle zaprojektowane okna z tanim jakościowo szkłem pozwalają na szybkie przenoszenie ciepła przez szkło i nie utrzymują wymaganej temperatury w pokoju.

Zrób mądry krok i wybierz okna nowoczesne. Zaufaj fachowcom. Zadzwoń do nas.

Wybór odpowiedniego rodzaju okien dodaje do domu design i uzupełnia architekturę całego budynku. Tak więc, robiąc zakupy  upewnij się, że efektywność energetyczna jest na najważniejszym lewelu. Oszczędność energii i kosztów: instalując najwyższej jakości okna, nie byłoby niepożądanych strat ciepła i wycieków powietrza. Temperatura wewnątrz domu byłaby łatwa do utrzymania, co doprowadziłoby do znacznego obniżenia rachunków za media o 25-50%.