Okna drewniane są wykonane w pełnej gamie modeli i barw.

Rozważ poniższe metody zapewnienia komfortu w mieszkaniu

– Uszczelki – głównym krokiem, który możesz zrobić, jest nałożenie uszczelki na całe pęknięcia i dziury w parapetach, a także w pozostałych osłonach okien. Pomoże to zatrzymać wilgoć i przewiewność powietrza z wnętrza mieszkania

domu. Następnie nałóż izolację pogodową, aby dodatkowo ocieplić okna. 

– Folia energetyczna: energooszczędna folia okienna jest dobrym narzędziem do utrzymania domu w przyjaznej temperaturze bez zużywania zbyt wielkiej ilości energii w zimie i latem. Ten sposób  blokuje promieniowanie podczerwone przed przechodzeniem przez okna. Oznacza to, że w czasie zimowym ciepło w twoim mieszkaniu zostanie zablokowane przed wypłynięciem przez szybę. W okresie letnim folia zapobiegnie przedostawaniu się ciepła z zewnątrz do wnętrza. 

– Zasłony termiczne: zawieszając zasłony na nowych oknach, możesz udekorować swój dom, jednocześnie blokując temperaturę na zewnątrz. Możesz nawet kupić zasłony zaprojektowane do ogrzania okien. Są one jako tarcza przed nieprzyjemnym chłodem lub gorącem. Najczęściej są one wykonane w dużej gamie modeli oraz barw. Są one także nazywane kurtynami termicznymi, ponieważ są wyposażone w podkładki termiczne. Jeśli chcesz, możesz uszyć dodatkowe oparcie na zasłonach, aby zagwarantować dodatkową izolację.